Zadzwoń
Zamknij menu
Zadzwoń
Otwórz menu
szybka wycena sprawdź

Usługi

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. W każdym momencie staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni! Wybierz nasze usługi i nie żałuj.

usługi
doradztwo

Doradztwo

zobacz wiecej zobacz
projekty

Projekty

zobacz wiecej zobacz
montaż

Montaż

zobacz wiecej zobacz
serwis

Serwis

zobacz wiecej zobacz
doradztwo


DORADZTWO

Doradztwo w naszym rozumieniu to nie jest element sprzedaży. Doradztwo to sposób komunikacji po trudnych i najczęściej nowych zagadnieniach w celu dwustronnego przekazu. Zobacz czym jest i jak rozumiemy tą część naszej pracy.

projektowanie


PROJEKTY

Nie wykonaliśmy instalacji do której wcześniej nie został przygotowany projekt. Dlaczego jest on taki ważny? Dlaczego nie warto oszczędzać na projekcie? Dlaczego nie warto pomijać tej ważnej kwestii wybierając firmę instalacyjną? Oto nasze spojrzenie na projektowanie instalacji wentylacyjnej z odzyskiem ciepła!

montaz


MONTAŻ

Fachowy montaż to montaż przygotowany i zaplanowany. Jest on kolejnym etapem w naszej kompleksowej realizacji zleceń od Inwestorów. Co decyduje o powodzeniu naszych realizacji? Odpowiadając krótko: nasze wieloletnie doświadczenie i koncentracja na kompleksowej obsłudze i realizacji.

Ale najważniejszym gwarantem fachowego montażu są nasze niezastąpione ekipy montażowe. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Stawiamy na własny, doświadczony, energiczny i odpowiedzialny zespół ludzi.

serwis


SERWIS

Serwis może być dopełnieniem kompleksowej obsługi. Może być też okazją do spotkania z klientem i zapytanie: co u niego słychać? Wszystkie wykonane przez nas instalacje zostają pod naszą opieką również te po zakończonym okresie gwarancji. Tak rozumiemy serwis!

consultant

potrzebujesz wyceny?

potrzebujesz pomocy?