Doradztwo

Doradztwo w naszym rozumieniu to spotkanie które daje obopólną korzyść. Doradztwo jest bardzo ważnym elementem naszej pracy i jednym z wielu kroków, dzięki którym nasi klienci zdobywają wiedzę umożliwiającą podejmowanie decyzji w zakresie rekuperacji. My z kolei jako doradcy, mamy możliwość zapoznania się z oczekiwaniami i potrzebami Inwestora, dzięki czemu możemy odpowiednio przygotować optymalne rozwiązanie.  Budowa domu, jego funkcjonalność czy chociażby późniejsze koszty eksploatacyjne są wynikiem wcześniej podjętych decyzji, które wraz z postępującymi fazami budowy trudno zmienić.

Dlatego ważne jest, aby wszystkie decyzje podejmować w sposób świadomy, dysponując wiedzą na temat możliwości, technologii, produktów czy wyboru odpowiedniego wykonawcy.  Nasza rola polega na przedstawieniu wstępnie dobranych rozwiązań, dopasowanych dla konkretnego budynku a następnie wskazanie ich mocnych lub słabych stron. W ten sposób pomagamy podejmować słuszne decyzje dotyczące rekuperacji.

rekuperatory serwis

Pracę zaczynamy na budowie i tam też najmocniej koncentrujemy nasze zaangażowanie – jesteśmy przede wszystkim praktykami z doświadczeniem zdobytym na placu budowy, ale jednocześnie nasze działania opieramy o obowiązujące normy prawne.

Dla Państwa wygody polecamy zespół mobilnych doradców technicznych służących wiedzą i doświadczeniem, gotowych rozmawiać o rekuperacji już na wczesnym etapie projektu planowanej inwestycji. Zachęcamy wszystkich Inwestorów planujących, projektujących czy budujących swój wymarzony dom do niezobowiązującego i nieodpłatnego skorzystania z naszej propozycji doradztwa. Zapraszamy do kontaktu z Doradcą Eco Comfort

Proponowani producenci :

Szybka
wycena

Szybka wycena