Zadzwoń
Zamknij menu
Zadzwoń
Otwórz menu
szybka wycena sprawdź

Nasz
Zespół


Magdalena Błaszczyk Koordynator ds. obsługi klienta

Magdalena Błaszczyk

Koordynator Działu Handlowego

603 908 700 m.blaszczyk@ecocomfort.pl
Magdalena Dyduła

Magdalena Dyduła

Koordynator Działu Realizacji

690 999 630 m.dydula@ecocomfort.pl
Krzysztof Kolber Doradca Techniczno - Handlowy

Krzysztof Kolber

Doradca techniczno-handlowy

535 960 709 k.kolber@ecocomfort.pl
Pawel-Tyrpula-Doradca-Techniczno-Handlowy-

Paweł Tyrpuła

Doradca techniczno-handlowy

535 988 503 p.tyrpula@ecocomfort.pl
Grzegorz Frosik

Grzegorz Frosik

Doradca techniczno-handlowy

535 709 559 g.frosik@ecocomfort.pl
Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Doradca techniczno-handlowy

+48 533 511 169 k.lewandowski@ecocomfort.pl
silhouette

Aneta Cieślik

Dział Obsługi Klienta

+48 603 908 700 a.cieslik@ecocomfort.pl
Marcin Lesniak

Marcin Leśniak

Inżynier ds. technicznych

535 709 008 m.lesniak@ecocomfort.pl
Ewelina Kalęba Inżynier ds. technicznych

Ewelina Kalęba

Inżynier ds. technicznych

537 559 111 e.kaleba@ecocomfort.pl
Dominik Michalak Koordynator serwisu

Dominik Michalak

Inżynier ds. technicznych

535 709 009 d.michalak@ecocomfort.pl
silhouette

Jakub Rogóż

Inżynier ds. technicznych

+48 534 617 025 j.rogoz@ecocomfort.pl
silhouette

Szymon Światłoń

Inżynier ds. technicznych

+48 534 371 153 s.swiatlon@ecocomfort.pl
silhouette

Bogdan Tylka

Kierownik Działu Technicznego

+48 537 081 750 b.tylka@ecocomfort.pl
Robert Kowalik Logistyka

Robert Kowalik

Logistyka

790 895 210 r.kowalik@ecocomfort.pl
silhouette

Łukasz Korabik

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Marcin Góral szef ekipy montażowej

Marcin Góral

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Dariusz Sikora Szef ekipy

Dariusz Sikora

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Marcin Sala Szef ekipy

Marcin Sala

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Grzegorz Sroka Szef ekipy

Grzegorz Sroka

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Marek Kutrzeba

Marek Kutrzeba

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Wojciech Seruga Szef ekipy

Wojciech Seruga

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Sławomir Frosztęga Szef ekipy

Sławomir Frosztęga

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Adrian Hyczko szef ekipy montażowej

Adrian Hyszko

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Ryszard Litwa

Ryszard Litwa

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Piotr Kołodziej

Piotr Kołodziej

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Paweł Róg

Paweł Róg

Szef ekipy montażowej

12 274 22 06 montaz@ecocomfort.pl
Monika Słabosz Właściciel

Monika Słabosz

Właściciel

663 960 303 m.slabosz@ecocomfort.pl
Artur Słabosz Właściciel

Artur Słabosz

Właściciel

533 255 999 a.slabosz@ecocomfort.pl
consultant

potrzebujesz wyceny?

potrzebujesz pomocy?