Zadzwoń
Zamknij menu
Zadzwoń
Otwórz menu
szybka wycena sprawdź

O nas

ECO Comfort od ponad 10 lat specjalizuje się w rekuperacji. Nasza firma to zespół inżynierów, projektantów, doradców technicznych oraz monterów posiadających wieloletnie doświadczenie oparte na setkach wykonanych projektów i montaży instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla budownictwa jednorodzinnego, mieszkaniowego a także komercyjnego.

Od samego początku działalności naszym celem jest kompleksowe świadczenie usług ukierunkowane na obszary projektowe, montażowe ale też logistyczne. Dlatego dziś wykonujemy instalacje w całej Polsce oraz poza jej granicami oferując sprawdzone rekuperatory i systemy instalacyjne a przede wszystkim wysokiej jakości usługę na każdym etapie współpracy przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnego poziomu cenowego.

onas

Dlaczego my?

CO NAS WYRÓŻNIA

wieloletnie doświadczenie WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wykonaliśmy blisko 2000 instalacji, sprawdziliśmy wiele urządzeń oraz systemów instalacyjnych jak również technologii montażu dlatego dzisiaj proponujemy naszym klientom tylko sprawdzone rozwiązania.

własne ekipy WŁASNE EKIPY MONTAŻOWE
WŁASNE EKIPY MONTAŻOWE

Wszystkie realizowane przez nas instalacje wykonywane są przez nasze ekipy montażowe. Nie korzystamy z usług podwykonawców.

PROFESJONALNY SPRZĘT PROFESJONALNY SPRZĘT
PROFESJONALNY SPRZĘT

Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia montażowe oraz pomiarowe niezbędne do sprawnej i poprawnej realizacji zlecenia.

CAŁA POLSKA CAŁA POLSKA
CAŁA POLSKA

W kraju posiadamy trzy siedziby - w województwie Małopolskim, Mazowieckim i Pomorskim, ale nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski.

WĄSKA SPECJALIZACJA WĄSKA SPECJALIZACJA
WĄSKA SPECJALIZACJA

Rekuperacja to podstawa naszej działalności. Nieustannie podnosimy poziom naszych kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, seminariach i branżowych spotkaniach.

ZESPÓŁ ZESPÓŁ
ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą inżynierowie, doradcy i monterzy z wieloletnim doświadczeniem w branży wentylacyjnej. To pozwala na profesjonalną i sprawną obsługę klientów na każdym etapie realizowanej instalacji a także po jej zakończeniu. Sprawdź nasze referencje!

LOGISTYKA LOGISTYKA
LOGISTYKA

Posiadamy dwa magazyny - na południu i północy kraju, z których realizowane są nasze montaże. Dzięki temu optymalizujemy koszty ale przede wszystkim sprawnie i terminowo realizujemy zlecenia.

OFERTA PO SĄSIEDZKU OFERTA PO SĄSIEDZKU
OFERTA PO SĄSIEDZKU

Kraków, Wierzchowo, Puławy, Chojnów, Gdańsk, Rybnik, Zamość, Iłża, Warszawa, Koło, Bydgoszcz, Gorlice – jesteśmy w każdym z tych miejsc zawsze z konkurencyjną ofertą.

JAK DZIAŁAMY:

 1. PIERWSZY KONTAKT
  Podczas pierwszego kontaktu prosimy o dostarczenie potrzebnych nam informacji do przygotowania oferty.
 2. PRZYGOTOWANIE OFERTY
  Ofertę sporządzamy do 48 godzin. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do indywidualnych oczekiwań klienta.
 3. SPOTKANIE NA BUDOWIE
  Doradca techniczny ECO Comfort proponuje niezobowiązujące spotkanie na budowie w celu doboru odpowiedniego systemu instalacyjnego a także pomocy w wyborze rekuperatora, sterowania i akcesoriów. Na spotkaniu doradca udziela wszelkich informacji dotyczących rekuperacji.
 4. PODPISANIE UMOWY
  Umowa zawiera wszystkie wcześniejsze ustalenia i gwarantuje ich rzetelną realizację.
 5. WYKONANIE PROJEKTU
  Czas wykonania projektu zazwyczaj nie przekracza 2 tygodni. Projekt w trakcie przygotowywania na bieżąco konsultowany jest z inwestorem.
 6. WERYFIKACJA PROJEKTU NA BUDOWIE
  Inżynier Eco Comfort weryfikuje projekt na budowie przed rozpoczęciem prac ekipy montażowej.
 7. I ETAP PRAC MONTAŻOWYCH
  Podczas tego etapu montowana jest instalacja, wykonywane są profesjonalne przejścia przez stropy i przegrody. Ekipa montażowa ECO Comfort realizuje zadania wynikające z zakresu I etapu prac najczęściej gdy budynek jest w stanie surowym zamkniętym.
 8. II ETAP PRAC MONTAŻOWYCH
  Etap ten obejmuje montaż rekuperatora, automatyki, anemostatów, pomiary i regulację całej instalacji. Realizowany jest po zakończeniu prac wykończeniowych wewnątrz budynku.
o-nas-baner-mobile

ZESPÓŁ

CERTYFIKATY

Opinie klientów: