Zadzwoń
Zamknij menu
Zadzwoń
Otwórz menu
szybka wycena sprawdź

Rekuperacja Lublin

W ECO Comfort możemy pochwalić się 10-letnim bogatym doświadczeniem w zakresie montażu i serwisowaniu systemów rekuperacji. Nasze działania charakteryzują się kompleksowością – doradzamy, projektujemy, montujemy oraz wykonujemy serwis gwarancyjny wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła. Specjaliści ECO Comfort oferują swoje usługi na obszarze całego województwa lubelskiego – w tym na terenie Lublina i okolic.

Jak działa rekuperacja?

Rekuperacja, inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, wymienia powietrze w pomieszczeniach na świeże. W tym procesie potrzebny jest rekuperator, który wywołuje ruch powietrza, a przy pomocy gruntowego wymiennika ciepła równocześnie odzyskuje ciepło z wywiewanego gazu z pomieszczenia. Dzięki tak zaprojektowanej wentylacji mechanicznej w budynku nigdy nie będzie brakować czystego powietrza i ogrzewania w Twoim domu.

Wszystko czego potrzebujesz wiedzieć na temat rekuperacji dowiesz się od specjalistów ECO Comfort. Konsultanci są gotowi do odpowiedzenia na Twoje pytania na temat wentylacji mechanicznej oraz wymienienia powodów dlaczego jest lepsza niż wentylacja grawitacyjna. Dodatkowo zaprojektują i doradzą Ci najodpowiedniejszego rozwiązania dla Twojego nowoczesnego domu.

Rekuperacja - Lublin Stare Miasto

Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – Lublin

Aby zapewnić najwyższej jakości usługi montaż wentylacji mechanicznej wykonujemy dwuetapowo:

1

Instalacja wentylacyjna

Na początku naszych prac przeprowadzamy montaż kanałów wentylacyjnych, skrzynek rozprężnych i rozdzielczych. Następnie wykonujemy przejścia przez przegrody i odwierty w stropach. Cały etap realizujemy, gdy budynek jest w stanie surowym. Pozwala to na ukrycie i zabudowanie kanałów wentylacyjnych i przewodów w czasie późniejszych prac wykończeniowych. Na instalację wentylacji mechanicznej poświęcamy 3-4 dni.

2

Montaż rekuperatora

Aby wykonać ostatni montaż systemu rekuperacji wracamy po zakończeniu prac wykończeniowych. Umieszczamy w budynku rekuperator, anemostaty i automatykę. Na sam koniec prac mierzymy i regulujemy instalację, aby zapewnić odpowiednią wentylację w Twoim domu. Ostatni krok montażu rekuperacji zajmuje tylko 1 dzień!

Montaż - rekuperacja Lublin

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rekuperatory znanych marek:

 • Zehnder,
 • Vents,
 • Vasco,
 • Thessla Green,
 • Paul,
 • Ostberg,
 • Frapol,
 • Brink,
 • Bartosz.

Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła wykonywany jest całościowo przez specjalistów ECO Comfort. Nie korzystając z usług podwykonawców mamy pewność, że dostarczymy Ci najwyższej jakości instalację wentylacji mechanicznej w Twoim domu.

Dlaczego warto zainwestować w system rekuperacji?

Wybierając rekuperację podejmujesz najlepszą decyzję dla Twojego nowoczesnego domu. System rekuperacji dostarcza wiele korzyści:

rekuperacja-lublin-korzysci
 • czyste powietrze – dzięki usuwaniu powietrza z pomieszczeń na zewnątrz budynku i wprowadzaniu świeżego możesz oddychać czystym powietrzem w domu bez wietrzenia,
 • kontrola nad wymianą powietrza – nowoczesny system rekuperacji pozwoli Ci na sterowanie zmianą powietrza w każdej chwili,
 • podłączenie instalacji wentylacji mechanicznej do systemu inteligentnego domu,
 • usuwanie zanieczyszczeń – wszelkie pyłki i kurze są odprowadzane dzięki systemowi wentylacji,
 • niwelowanie brzydkich zapachów w pomieszczeniach,
 • mniejsze koszty ogrzewania – dzięki odzyskowi ciepła z wywiewanego powietrza możesz zaoszczędzić na ogrzewaniu 30-40%,
 • chronienie przed powstawaniu grzybów i pleśni w pomieszczeniach.

Rekuperacja Lublin dla każdego

Systemy rekuperacji instaluje się w nowo wybudowanych domach. Najlepiej planować wentylację mechaniczną na wczesnym etapie planowania budowy. Montaż oraz ukrycie kanałów wentylacyjnych jest wtedy najłatwiejsze.

Jednak w już wybudowanych domach instalacja rekuperacji jest również możliwe. Projekt wentylacji mechanicznej będzie musiał obejmować dodatkowe prace wykończeniowe, ale remont całego domu nie jest konieczny, aby cieszyć się z korzyści rekuperacji.

Doradcy ECO Comfort na terenie województwa lubelskiego

Zaangażowane doradztwo - rekuperacja Lublin

Uważamy, że profesjonalne doradztwo jest szczególnie ważne przy wyborze rekuperacji. W trakcie rozmowy doświadczeni specjaliści ECO Comfort odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania na temat wentylacji mechanicznej. Dzięki konsultacji dowiadujemy się o Twoich potrzebach i wymagań i możemy zaprojektować najodpowiedniejszą instalację do Twojego domu zgodne z obowiązującymi normami.

Do Twojej dyspozycji są specjaliści ECO Comfort, którzy wraz ze swoim bogatym doświadczeniem zaproponują Ci niewiążącą i bezpłatną wycenę projektu instalacji rekuperacji na terenie Lublina i okolic.

ECO Comfort rekuperacja Lublin

W ECO Comfort nie ograniczamy się tylko do projektu i montażu instalacji rekuperacji. Nasze usługi obejmują również profesjonalne i zaangażowane doradztwo oraz serwisujemy rekuperatory oraz całą wentylację mechaniczną również po zakończeniu okresu gwarancji.

Oferty są przygotowane indywidualnie do każdego projektu domu, aby zapewnić dobrej jakości montaż rekuperacji. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

Skorzystaj z szybkiej wyceny lub skontaktuj się z doradcami ECO Comfort, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania rekuperacji w Lublinie.

Poznaj specjalistów ECO Comfort

Rekuperacja Lublin

GOTOWE PROJEKTY

REALIZACJE MONTAŻU REKUPERACJI

consultant

potrzebujesz wyceny?

potrzebujesz pomocy?