Zadzwoń
Zamknij menu
Zadzwoń
Otwórz menu
szybka wycena sprawdź
doradztwo

Doradztwo

zobacz wiecej zobacz
projekty

Projekty

zobacz wiecej zobacz
montaż

Montaż

zobacz wiecej zobacz
serwis

Serwis

zobacz wiecej zobacz

DORADZTWO

Doradztwo w naszym rozumieniu to spotkanie które daje obopólną korzyść. Doradztwo jest bardzo ważnym elementem naszej pracy i jednym z wielu kroków, dzięki którym nasi klienci zdobywają wiedzę umożliwiającą podejmowanie decyzji w zakresie rekuperacji. My z kolei jako doradcy, mamy możliwość zapoznania się z oczekiwaniami i potrzebami Inwestora, dzięki czemu możemy odpowiednio przygotować optymalne rozwiązanie. Budowa domu, jego funkcjonalność czy chociażby późniejsze koszty eksploatacyjne są wynikiem wcześniej podjętych decyzji, które wraz z postępującymi fazami budowy trudno zmienić.

Dlatego ważne jest, aby wszystkie decyzje podejmować w sposób świadomy, dysponując wiedzą na temat możliwości, technologii, produktów czy wyboru odpowiedniego wykonawcy. Nasza rola polega na przedstawieniu wstępnie dobranych rozwiązań, dopasowanych dla konkretnego budynku a następnie wskazanie ich mocnych lub słabych stron. W ten sposób pomagamy podejmować słuszne decyzje dotyczące rekuperacji.

Pracę zaczynamy na budowie i tam też najmocniej koncentrujemy nasze zaangażowanie – jesteśmy przede wszystkim praktykami z doświadczeniem zdobytym na placu budowy, ale jednocześnie nasze działania opieramy o obowiązujące normy prawne.

Dla Państwa wygody polecamy zespół mobilnych doradców technicznych służących wiedzą i doświadczeniem, gotowych rozmawiać o rekuperacji już na wczesnym etapie projektu planowanej inwestycji. Zachęcamy wszystkich Inwestorów planujących, projektujących czy budujących swój wymarzony dom do niezobowiązującego i nieodpłatnego skorzystania z naszej propozycji doradztwa. Zapraszamy do kontaktu z Doradcą Eco Comfort

doradztwo
consultant

potrzebujesz wyceny?

potrzebujesz pomocy?