Zadzwoń
Zamknij menu
Zadzwoń
Otwórz menu
szybka wycena sprawdź

Rekuperacja Łódź

 

Zespół ECO Comfort działa na terenie całej Polski, w tym w województwie łódzkim od ponad 10 lat! Sprawdź czym jest rekuperacja oraz czy jest to instalacja dla Twojego domu. Oblicz ile powinieneś zainwestować w kompletny system rekuperacji, jak i jego coroczny serwis. Popraw swój komfort życia i zacznij oszczędzać, dzięki odpowiednio dopasowanej instalacji wentylacji mechanicznej do Twojego domu lub/i firmy!

Rekuperacja - Łódź centrum miasta

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Łódź - stwórz własną instalację rekuperacji!

Dzięki rekuperacji w sprawny sposób przebiega proces wymiany zużytego, brudnego powietrza na czyste. Co więcej, podczas sprawnej pracy wentylacji mechanicznej następuje odzyskiwanie części zgromadzonego już ciepła. To sposób na sprawną cyrkulację powietrza w budynku, a także na oszczędność energii wymaganej do ogrzania powietrza, do pożądanej temperatury sięgająca nawet 30%! Dostępność do świeżego powietrza oraz generowanie widocznych oszczędności to główne zalety wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Usługi rekuperacji wykonujemy od ponad 10 lat na terenie całej Polski. Wiemy, jak powinien przebiegać montaż rekuperacji od A do Z w domu nowym, starym czy też w budynku komercyjnym. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania z zakresu wentylacji mechanicznej – skontaktuj się z nami: kontakt ECO Comfort.

Rekuperacja Łódź i rekuperatory od ECO Comfort

Przepis na satysfakcję i dobrą inwestycję = przemyślany projekt rekuperacji. Dopasowanie odpowiedniego rekuperatora, przewodów do konkretnego obiektu stanowi clou systemu wentylacji, który jest sprawny, bezpieczny i pewny na długie lata jego funkcjonowania.

W ECO Comfort działamy w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji, jak:

Powyżej wymienione urządzenia są najbardziej zaawansowanymi propozycjami na rynku. Wyróżniają się bardzo dobrze rozwiniętą technologią z zakresu sterowania, największych wymienników ciepła, jak i najefektywniejszego odzysku energii.

Wentylacja mechaniczna zalety

System wentylacji wzbogacony o rekuperator posiada zdecydowanie więcej zalet, niż system wentylacji grawitacyjnej. To przede wszystkim:

Rekuperacja Łódź - zalety
 • oszczędność energii do 30%,
 • filtrowanie powietrza z pyłków,
 • brak zanieczyszczeń z zewnątrz,
 • brak konieczności otwierania okien - ograniczenie hałasu,
 • pełna kontrola nad instalacją - sterowanie systemem,
 • tzw. wentylacja na żądanie - szybkie przewietrzanie pomieszczeń,
 • usuwanie wilgoci,
 • usuwanie zapachów,
 • mniejsza ilość kurzu,
 • eliminacja roztoczy, wirusów, bakterii,
 • możliwość synchronizacji z instalacją inteligentnego budynku.

Co to jest rekuperator? – czyli o ? rekuperacji. Inwestuj świadomie!

System rekuperacji - konsultacje w Łodzi i okolicach

Planujesz budowę domu i zastanawiasz się nad najlepszym możliwym odzyskiem ciepła oraz wentylacją powietrza? A może posiadasz już dom, jednak chciałbyś, aby wentylacja mechaniczna podniosła jego wartość i komfort użytkowania? W każdym z tych przypadków możliwe jest doposażenie budynku o system wentylacji mechanicznej. Warto jednak podkreślić to, iż instalacja rekuperacji najbardziej opłacalna jest, gdy dom jest w fazie projektu. Dlaczego? Ponieważ można wtedy zrezygnować z budowy części kosztownych kominów.

Wszystkie nasze instalacje rekuperacji w Łodzi i okolicach są monitorowane przez fachowców ECO Comfort od projektu, po plan, montaż, jak i uruchomienie rekuperatora. Swoim klientom gwarantujemy wsparcie techniczne po zakończeniu montażu rekuperacji.

Wykonujemy profesjonalne usługi i dbamy o satysfakcję inwestorów, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż instalacji mechanicznej to poważna decyzja. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na jasne przedstawienie wpływu rekuperacji na koszty ogrzewania, podwyższenie poziomu komfortu z użytkowanej przestrzeni, jak i odpowiednią oraz szybką reakcję na wątpliwości naszych klientów indywidualnych ale także klientów komercyjnych.

Rekuperacja na terenie województwa łódzkiego - pytania

Zastanawiasz się czy rekuperacja to rozwiązanie opłacalne? Nie wiesz jaki rekuperator wybrać? Chcesz dokładnie wiedzieć, jak działa system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła? A może nie jesteś pewien jakości produktów, które zostały zamieszczone w ofercie innej firmy?

Skontaktuj się z naszym zespołem ECO Comfort – udzielimy Ci konkretnych i rzetelnych odpowiedzi na powyższe, jak i inne pytania odnośnie rekuperacji ale także z zakresu: fotowoltaiki, pomp ciepła czy klimatyzacji. Umów się na bezpłatną wycenę projektu rekuperacji dopasowanego do Twojego domu czy firmy. Działamy stacjonarnie na terenie Łodzi, jak i online – zapraszamy!

Łódź rekuperacja – opinie

Szukasz firmy, której usługi z zakresu rekuperacji zadowolą najbardziej wymagających klientów? Wybierz z ECO Comfort właściwe urządzenia i ciesz się sprawną wentylacją przez 365 dni w roku. Sprawdź opinie o naszej firmie ECO Comfort, zobacz zdjęcia naszych Klientów indywidualnych i biznesowych z realizacji, np. montażu rekuperacji – opinie ECO Comfort.

Poznaj specjalistów ECO Comfort

Rekuperacja Łódź

GOTOWE PROJEKTY

REALIZACJE MONTAŻU REKUPERACJI

consultant

potrzebujesz wyceny?

potrzebujesz pomocy?